in

Vizuální test: Tuto vizuální výzvu zvládlo 97 % účastníků: dokážete ji překonat?

Snažte se být nejlepší a nevzdávejte se.

Máte rádi vizuální výzvy, ve kterých musíte najít chyby? Nabízíme vám jednu velmi speciální: stačí najít jednu chybu ve virálním obrázku na sociálních sítích. To se podařilo 3 % uživatelů, což svědčí o tom, že jeho složitost je velmi vysoká.

Níže uvidíte obrázek kovbojů v poušti, ale pokud se podíváte pozorně, je zde závažná chyba, kterou budete muset najít během pouhých 5 sekund. Myslíte si, že to zvládnete? Zkontrolujte si to.

Jaká je jediná chyba v soutěži?

Podívejte se pozorně na každý detail mentální výzvy, kterou úspěšně vyřeší pouze 3 % uživatelů. Nezapomeňte, že se musíte pokusit dokončit výzvu v časovém limitu, jinak ztratí platnost.

Podařilo se vám najít chybu v obrázku? Doufejme, že ano, protože díky skvělým mentálním schopnostem a bystrému oku se automaticky zařadíte mezi vítěze.

Řešení výzvy:

Správná odpověď je: mezi koně vklouzla zebra.

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.