in

Vizuální test pro odborníky! Najděte obličej muže na této ilustraci.

V této složité vizuální soutěži budete muset využít všechny své schopnosti, abyste našli tvář muže ukrytou na ilustraci. Myslíte si, že to zvládnete za 15 sekund?

Opět tu máme zábavnou, ale složitou vizuální výzvu, která vám pomůže zjistit, jak dobrá je vaše koncentrace a hlavně představivost, protože tentokrát to bude složité. Naposledy jsme si to vyzkoušeli hledáním čtyř zvířat na stromě, což byl úkol, který mnozí přijali, ale uspěli jen ti nejšikovnější.

Při této příležitosti máme ilustraci, která nás vrací o několik století zpět, kde je v místnosti zřejmě jen dáma, nějaké předměty a další osoba. Zdá se, že jí karty vykládají, zatímco ona pozorně sleduje, co dělá druhá osoba. Věřili byste, že se tam skrývá mužská tvář? Vyzýváme vás, abyste ji našli v rekordním čase 15 sekund, myslíte, že to zvládnete?

Najděte tvář muže ukrytou na obrázku.

Tato vizuální výzva má vysokou obtížnost, protože možná nevíte, jak přesně ji hledat, takže vám dáme malou nápovědu: abyste našli obličej muže, musíte obrázek otočit vzhůru nohama a určitě ho najdete. Na pokus máte ještě 15 sekund. Pokud ne, můžete se posunout dolů a podívat se na řešení problému.

Řešení: Kde je na obrázku obličej toho muže?

Tvář muže je mezi dámou v modrém a rostlinami: jeho krk tvoří nos a tvář ústa; žlutý list nám říká, kam směřují oči. Už to poznáte?

Nebyl to snadný úkol, ale to je pro dnešní vizuální výzvu vše; můžete to však zkoušet dál a proč nevyzvat své přátele a rodinu, aby zjistili, kdo je v nich nejlepší.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.