in

Vizuální test: Najděte tři obličeje skryté na tomto obrázku!

Vizuální test, který prověří vaše schopnosti vizuálního vnímání, vyhrajete?

Vnímání je vrozená a přirozená lidská schopnost. Tato schopnost přijímat a dávat smysly vnímaným informacím smysl je ve skutečnosti kognitivní proces. V dnešním vizuálním testu musíte využít schopnost vizuálního vnímání k vyřešení námi navržené vizuální hádanky. Jedná se o intelektuální dovednost identifikovat, pochopit a zpracovat vizuální data, která vnímají vaše oči.

Vizuální test: „Dokážete najít 3 obličeje na tomto obrázku?

Na následujícím obrázku vidíte dvě děti na pláži, jak si staví hrad z písku. Usměvavé tváře těchto dvou dětí však nejsou jedinými tvářemi na tomto obrázku.

Ve skutečnosti jsou na této ilustraci tři další tváře. Byly skryty a zde se uplatní vaše schopnosti vizuálního vnímání. Je docela možné, že vaše oči tyto tváře vidí, ale váš mozek jim nedokáže dát smysl, v tomto případě skutečnému zobrazení tváře. Pokud však máte vyvinuté zrakové vnímání, můžete je identifikovat během několika sekund. Poté máte 20 sekund na to, abyste určili, kde se tyto 3 tváře nacházejí.

Test osobnosti: řešení testu

Dvacet vteřin uplynulo. Co si myslíte o dnešním vizuálním testu? Pokud se vám tato výzva líbila, neváhejte se o ni podělit se svými přáteli a rodinou. Svůj mozek a smysly můžete dále rozvíjet pomocí naší série vizuálních testů všeho druhu, které dále zlepšují vaše zrakové a kognitivní schopnosti.

Nyní je čas odhalit přesné umístění tří skrytých tváří na tomto obrázku!

Řešení:

Tváře, které byly na tomto snímku skryté, byly ve skutečnosti :

  • blízko slunce, mrak vlevo tvoří tvář muže;
  • na písku před červeným krabem tvoří oblázky a mušle usměvavou tvář;
  • na dveřích dětského hradu z písku, ten se hledal obtížněji.

Pokud jste našli všechny správné odpovědi, gratulujeme vám! Váš vizuální vjem je opravdu vysoký a výjimečný, zejména proto, že jste měli časový limit, který jste museli dodržet. Pokud ne, nezoufejte, své vizuální dovednosti můžete vždy zlepšit pomocí našich každodenních výzev!

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.