in

Vizuální test: Najděte motýla ukrytého mezi slunečnicemi a zvířaty v této vizuální soutěži.

V dnešním vizuálním úkolu budete muset mezi zvířaty a slunečnicemi hledat téměř nepostřehnutelného motýla. Zvládnete to?

Dnes pro vás máme ilustraci od ilustrátora Dudolfa, která nám ukazuje spoustu zvířátek slavících a hrajících si na poli slunečnic; možná jste si však nevšimli malého hosta: na obrázku se skrývá rozpustilý motýl, a tak je naším dnešním cílem ho najít.

Jako obvykle bude stanoven časový limit na splnění vizuálního úkolu a vyzkoušení, zda jste to opravdu zvládli bez pomoci. Na nalezení motýla máte 20 sekund. Upozorňujeme vás hned, že to nebude snadné. Až budete chtít vidět celý obrázek, můžete pokračovat dolů.

Najděte motýla na obrázku

Pochopili jste to? Nebojte se, tady je nápověda: motýl splývá s barvami slunečnic, takže mu věnujte větší pozornost. Zkuste to znovu za dalších 15 sekund. Pokud to vzdáte a nenajdete šťastného motýla, můžete pokračovat dolů a najít správnou odpověď.

Řešení

A je to! Zlomyslný překvapivý host byl žlutý a schovaný mezi listy slunečnice v levé horní části obrázku, sotva rozeznatelný podle malých tykadel.

Ačkoli to je pro tuto vizuální výzvu vše, zveme vás, abyste přijali jednu z mnoha dalších, které jsme pro vás připravili, určitě se vám budou líbit a budete se u nich dobře bavit. Pozvěte kamaráda, aby to bylo zajímavější.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.