in

Vizuální test: Najdete ducha ukrytého mezi lebkami?

V této vizuální soutěži musíte najít ducha ukrytého mezi lebkami za méně než 20 sekund.

Dnes pro vás máme novou virální vizuální výzvu. Při této příležitosti máme za úkol najít ducha ukrytého mezi lebkami za méně než 20 sekund. Necháme vám celý obrázek, abyste si mohli hádanku vyzkoušet, správná odpověď bude na konci, abyste si mohli zkontrolovat, zda jste měli pravdu nebo ne.

Pokud se vám to nepodaří, dáme vám nápovědu: duch, kterého hledáme, nemá na rozdíl od lebek na fotografii nos, takže budete muset být mnohem pozornější, pokud ho chcete konečně najít, než se dozvíte správnou odpověď.

Zkuste to znovu po dobu 10 sekund, a pokud se vám to nepodaří nebo si chcete zkontrolovat svůj výsledek, pokračujte v posouvání, abyste viděli správnou odpověď na tuto vizuální hádanku. Po spatření strašidelného nebo možná až příliš roztomilého ducha na obrázku budete v šoku a budete se třást strachy.

Řešení: kde je duch ukrytý mezi lebkami

Duch ukrytý mezi lebkami se nacházel v pravém horním kvadrantu obrazu a skrýval se za dvěma velmi usměvavými lebkami, které se díky barvám snadno ztrácely. Abyste však neměli pochybnosti, necháváme vám obrázek se správnou odpovědí, abyste si mohli zkontrolovat své výsledky a zjistit, jak blízko či daleko jste byli.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.