in

Vizuální test: Myslíte si, že jste viděli roztomilé kotě? Tento úkol zvládne za 4 sekundy jen geniální mysl.

Najděte ztracené kotě na této fotografii a zjistěte, zda jste opravdu hbitý a schopný člověk.

Dnešní výzva patří mezi nejoblíbenější mezi uživateli sítě díky své zábavné dynamice a náročnému úkolu. Myslíte si, že ji zvládnete za kratší dobu, než jste očekávali?

Kde je kočka?

Následující snímek skrývá detail, který je běžným lidským okem téměř nepostřehnutelný: mezi množstvím budov, které můžete vidět, se skrývá malá kočka. Abyste překonali tuto vizuální výzvu i pro ty nejbystřejší mozky, budete muset na ilustraci soustředit veškerou svou pozornost.

Na nalezení odpovědi máte pouze 4 sekundy. Nezdá se vám to dost? Lidé s nejvyšším IQ nepotřebovali více šancí. Můžete si vzít ještě pár chvil, ale nezapomeňte, že ve virové výzvě nebudete považováni za vítěze.

Jaké je vaše IQ?

Time out! Stále jste zmateni? Nebojte se, varovali jsme vás, že tato výzva není pro všechny smrtelníky. Pouze ti, kteří mají výjimečný postřeh, jsou schopni ji překonat ve stanoveném čase. Můžete to zkusit znovu, ale níže vám ukážeme i odpověď.

Ačkoli vás množství stavebních prací může ohromit, ve skutečnosti je v pravém horním rohu vyděšené kotě, které čeká na záchranu. Zdá se, že se bojí výšek – pospěšte si a pomozte mu osvobodit se! Sdílejte výzvu s přáteli a užijte si ji jako skupina.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.