in

Ubývající Měsíc v březnu 2023 přinese těmto znamením zvěrokruhu vážné problémy.

Po šílenství úplňku bude na pořadu dne čas na meditaci a rozjímání. Příčina? Výskyt ubývajícího Měsíce od 15. do 20. března 2023. Přítomnost Střelce ve vás totiž vyvolá pocit prázdnoty, který vás bude nutit k tomu, abyste zhodnotili své činy a přehodnotili svůj život. Situace, která bude tlačit tři znamení zvěrokruhu k tomu, aby si udělala pořádek ve svém životě. Tímto způsobem je chce vesmír varovat: Následující dny budou náročné, ale toto pročištění bude krátkodobé… Brzy přijde obrat k lepšímu! Která tři znamení zvěrokruhu jsou tedy ovlivněna energií ubývajícího Měsíce v březnu? Pojďme to bez dalších okolků zjistit!

Po dešti přichází pěkné počasí! Takový je příslib vesmíru, ale do té doby… budete muset projít několika zkouškami, abyste dokázali ocenit přítomný okamžik. Ubývající Měsíc bude od 15. do 20. března zkoušet tři znamení zvěrokruhu. Budou prožívat období prázdnoty a budou se muset s touto situací vypořádat. Je to požehnání v přestrojení? Je čas to zjistit…

Která tři znamení zvěrokruhu bude v březnu trápit přísná energie ubývajícího Měsíce?

Když vane příliš silná bouře, je nejlepší sklopit hlavu a čelit jí v tichosti. Tento postoj budou muset v následujících dnech zaujmout tři znamení zvěrokruhu. Týká se to i vás? Je čas to zjistit!

Býk

Přátelé Býci, rádi bychom vás hned na začátku informovali, že se budete muset obrnit trpělivostí, abyste se vypořádali se strohostí ubývajícího Měsíce v březnu! Kromě toho jsou Býci známí svou trpělivostí, která jim umožňuje vydržet i proti nepřízni počasí. Nicméně ubývající Měsíc se bude shodovat s přemírou stresu, kterého se budou jen těžko plně zbavovat. Nahromaděné potlačované emoce vyplují na povrch a dříve či později se s nimi budou muset vyrovnat. Proto jim Vesmír radí, aby zachovali klid a nedělali žádná ukvapená rozhodnutí motivovaná pocity hněvu. Zároveň by se měli vyhnout jakýmkoli diskusím souvisejícím s jejich trápením se svým okolím nebo partnerem. To by situaci jen zhoršilo. Kontrolu nad situací získají až po 20. březnu. Do té doby se vše vrátí do normálu a karma vás odmění za vaši víru a trpělivost. Milí Taureané, nevzdávejte se!

Lev

 

Milí Lvi, to nejlepší, co můžete udělat po ubývajícím březnovém Měsíci, je přijmout svou zenititu! Víme, že si život nesmírně užíváte, i když je váš každodenní život plný vzestupů a pádů. Období poklesů vás totiž formují a dávají vaší existenci smysl. Posilují vás a časem vás činí odolnějšími. Bez ohledu na to, jak hektická je doba, vždy najdete způsob, jak zůstat pozitivní. Není to vnitřní síla, která vám umožňuje zkrotit své démony? Působivé! Vaše motto po celé toto období: „Je lepší dávat věci do souvislostí než plakat nad svým osudem“, to mluví za vše! Ano, bude to komplikované z osobního i profesního hlediska, ale nepropadejte panice, všechno přichází k těm, kdo si počkají!

Kozoroh

 

 

 

Vám „dříčům“ vesmír radí, abyste se uvolnili a nebrali vše jako úkol, který je třeba splnit. Přitom si neklaďte neuvěřitelně vysoké cíle. Víme, že si potrpíte spíše na zdrženlivost a disciplínu, přesto vám s ubývající březnovou Lunou udělá dobře, když se od těchto zásad odchýlíte. Váš klid a zenit bude v následujících dnech podroben zkoušce. Meditace bude vaším nejlepším spojencem, abyste se v tomto období neztratili ve víru negativních emocí. Další důležitou věcí je pečovat o své zdraví! Zlo má tendenci nahlodávat duši a oslabovat ducha. Věřte v tomto případě a vše bude v pořádku, slibuji!

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.