in

Test osobnosti: Počet obličejů, které vidíte, prozrazuje vaše IQ inteligence

Zhodnoťte svou úroveň inteligence pomocí tohoto osobnostního testu.

Vědomí, že jsme chytří, zvyšuje naše sebevědomí. To nám také dává nejlepší šanci na úspěch. Přečtěte si, jak poznáte své intelektuální schopnosti.

Jak se tento test osobnosti provádí?

Vaším úkolem je pozorně se podívat na obrázek níže a najít obličeje. Úroveň vaší inteligence bude záviset na počtu obličejů, které na obrázku najdete. S řešením této hádanky nemusíte spěchat. Dejte si načas s rozeznáváním tváří. Musíte se soustředit a dávat pozor. Nenechte se rušit ani vyrušovat vnějšími vlivy. Uvědomte si, že máte povolen pouze jeden pokus.

Několik vodítek a pokynů k nalezení tváří na fotografii

Nedívejte se jen na větvičky a kmeny stromů. Měli byste se také podívat na skály. Na nich by mohla být vidět něčí tvář. Nezanedbávejte ani listy stromů, protože mohou tvořit oko. Kolik tváří jste našli? Přečtěte si, jaká je vaše inteligence.

Pokud se vám podařilo najít 6 až 8 tváří.

To znamená, že vaše intelektové schopnosti jsou podobné průměru. Ale to nevadí, protože nikdy není pozdě posílit své duševní schopnosti tím, že přijmete další výzvy.

Pokud jste našli 10 tváří

Skutečnost, že se vám podařilo najít 10 tváří, svědčí o tom, že jste již velmi dobře začali. Ukazuje úroveň vaší citlivosti. Dá se říci, že vaše IQ je mírně nadprůměrné. Tréninkem mozku se můžete vždy zlepšit.

Pokud jste pozorovali 13 tváří

Na obrázku je celkem 13 tváří. Pokud jste je našli všechny, znamená to, že jste vyřešili hádanku. Zasloužíte si být nazýván velmistrem, protože vaše IQ je vysoko nad průměrem.

Pokud jste našli více než 13 tváří

Počet tváří na fotografii je 13. Pokud jich vidíte více, znamená to, že máte poměrně vysokou míru paranoie.

Zbystřete mysl prováděním dalších testů

Pokud se vám tento osobnostní test líbil, zveme vás na další.
další testy na našich stránkách. Zahrnuje mnoho témat. Umožní vám dozvědět se o sobě něco víc. Umožní vám také zjistit úroveň vaší inteligence. Hádanky řešte také s rodinou, abyste mohli strávit společný čas.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.