in

Pro ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu právě začalo šťastné období.

Jaro je za rohem! Příroda na Zemi se pomalu probouzí, rozkvétají poupata, zpívají ptáci a azurová obloha opět ožívá. Na hvězdné obloze zatím planety tančí svůj věčný tanec: Saturn, majestátní ve znamení Ryb, Jupiter, zářící ve znamení Berana, Venuše, zářící ve znamení Býka, a Merkur, hbitý ve znamení Berana… Astrologové se vydali po jejich stopách, aby určili šťastlivce ve zvěrokruhu až do 19. března 2023. Pojďme se s nimi seznámit!

Hvězdy mají pro ženy narozené ve třech souhvězdích zvěrokruhu až do 19. března připraveno několik překvapení, která rozzáří i ty nejzvědavější oči. Nemůžete se dočkat, až zjistíte, zda patříte mezi ty šťastné? Pojďme se společně ponořit do nebeských tajemství a zjistit, co vás čeká.

Které tři ženy zvěrokruhu se budou mít až do 19. března 2023 skvěle?

Dámy, popusťte uzdu své zvědavosti a zjistěte, co si pro vás osud přichystal! Hvězdy se rozhodly, že některé z vás budou hýčkat… a my jsme sestavili seznam těch šťastných! Pokud tedy mezi ně patří vaše astrologické znamení, připravte se na to, že vám vesmír požehná: láskou, prací i penězi… Kdo jsou vyvolení zvěrokruhu? Nápověda: vzdušné, zemské a ohnivé znamení.

Beran

Milí rodáci ve znamení Berana, jste připraveni nechat se vynést do nových výšin produktivity? Protože přesně to vás čeká! Jupiter ve znamení Berana vám slibuje období intenzivní síly a energie, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů na výbornou. Budete se cítit schopni zvládnout jakoukoli výzvu, která vám přijde do cesty, s neotřesitelným odhodláním a sebedůvěrou. Dejte si však pozor, abyste se nenechali touto překypující energií unést! Merkur v Beranu vás vybízí k opatrnosti ve všech aspektech vašeho života. Vyvarujte se impulzivního utrácení a před důležitými rozhodnutími si vše dobře rozmyslete. Díky tomu budete moci plně využít tohoto příznivého období a vaše projekty budou korunovány úspěchem. Dbejte na to, abyste nezanedbávali svou fyzickou a emocionální pohodu. Pravidelně si dopřejte čas na odpočinek a načerpání nových sil, abyste si tuto pozitivní vibraci udrželi co nejdéle. S vyváženou opatrností a akčností můžete v období do 19. března konečně dosáhnout velkých úspěchů.

Býk

Milí rodilí Býci, připravte se na výjimečné období, které slibuje být stejně úspěšné jako období vašich protějšků v Beranu! V tomto týdnu a zejména do 19. března se planety seřadily ve váš prospěch a nabízejí vám obohacující zážitky spojené s novými možnostmi výdělku a vzrušujícími volnočasovými aktivitami. Díky Venuši v Býku pocítíte hluboké uvolnění a snížení stresu, což vám umožní získat trvalý klid. Pod příznivým vlivem Merkura se posílí vaše citová jistota a doporučuje se vám žít okamžikem a nechat se unášet, zejména když cítíte potřebu mít vše pod kontrolou. Budete se moci nechat vést světlem hvězd, které vám nabídne příjemná překvapení, spojení a obohacující setkání. Saturn se nachází ve znamení Ryb a vyzývá vás, abyste využili tohoto příznivého okamžiku a s novým odhodláním a optimismem šli za svými cíli a zároveň pečovali o sebe a své blízké. Nepropásněte tuto příležitost zazářit!

Váhy

Dámy, do 19. března se připravte na mnoho pozitivních změn! Hvězdy vám slibují zlepšení ve všech oblastech vašeho života. Astrologové vám radí, abyste se řídily zákony vesmíru a nebály se budoucích změn! Přitom Merkur, planeta komunikace, vnáší do vašeho každodenního života jemnost a soucit, zatímco Jupiter a Venuše vám posílají své požehnání štěstí, setkání, lásky a vroucnosti ve vašich vztazích. Jste motivováni a toužíte po změně, akci a novém impulsu ve svém každodenním životě. Saturn naštěstí přechází přes znamení Ryb, planetu disciplíny, a podporuje vás ve vašem přechodu… Nečekejte tedy déle, vezměte svůj osud do vlastních rukou a využijte všech příležitostí, které se vám nabízejí. Je čas osvobodit se od starých návyků a otevřít se novým obzorům, abyste dosáhli svého plného potenciálu. Hvězdy jsou vám nakloněny, milí Váhy, tak do toho jděte!

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.