© Hardmade
in

Pozorovací test: Podaří se vám najít 3 rozdíly na těchto dvou fotografiích za méně než 30 sekund?

Tento rozdílový test vám umožní posoudit vaši úroveň jako pozorovatele a také budete moci změřit své kognitivní schopnosti a inteligenci.

Chybová hra nebo rozdílový test je běžně používaný test k posouzení úrovně IQ nebo inteligence. Dříve se objevovala v časopisech a novinách, ale v dnešní době je na sociálních sítích nespočet her o 7 chybách.

Při tomto testu je třeba hledat pouze 3 rozdíly, přičemž je třeba dodržet předem stanovené časové rozvržení. Test IQ je test, který vám také umožní zjistit určité povahové rysy. Soustřeďte se na rychlé zjištění rozdílů pomocí tohoto testu.

Podrobnosti o testu IQ

Při zábavě a hledání 3 rozdílů mezi těmito 2 obrázky zhodnotíte své kognitivní schopnosti a inteligenci. Na obrázcích jsou dvě sestry, které připravují dorty.

© Hardmade

Pokud obrázky vypadají stejně, neprohlížejte si je jen zběžně. Musíte se podívat na každý detail, abyste našli 3 rozdíly. Abyste je našli, musíte se soustředit a nestresovat se. Na jejich nalezení máte celkem 30 sekund.

Řešení testu IQ

Třicet sekund, které jste měli k dispozici, uplynulo! Nyní je čas zkontrolovat správné odpovědi!

Podívejte se na obrázek níže a zjistěte řešení této vizuální hádanky.

© Hardmade

Jak jste pozorní?

Čím rychleji je najdete, tím jste bystřejší, soustředěnější a máte lepší paměť. Svůj mozkový potenciál jste dobře využili tím, že jste úkol splnili v co nejkratším čase. Pokud ne, musíte trénovat a provádět více rozdílových testů, abyste zlepšili své dovednosti.

Může se také stát, že nejste dostatečně důkladní. Zlepšit schopnost vizuálního rozlišování a optimalizovat soustředění lze totiž pouze tréninkem.

Test IQ je posouzením úrovně vaší inteligence. Potřebujete ho k předvídání svých pracovních výsledků nebo k předvídání úspěchu svých dětí ve škole.

Ve světě práce doplňuje vaše dokumenty k žádosti o zaměstnání, včetně hodnocení, výsledků v oboru a životopisu. Předkládá se během mobility nebo náborového procesu s cílem rozpoznat silné a slabé stránky uchazeče. Díky tomuto testu IQ se personalista může svobodně rozhodnout, zda vás zařadí do svého týmu, nebo ne.

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.