in

Pozorovací test: Dokážete najít jahodu ukrytou v prostoru za méně než 30 sekund?

Vyzýváme vás, abyste tuto vizuální výzvu vyřešili za méně než 30 sekund. Pokud se vám to podaří, určitě budete mít skvělý výhled.

Vizuální výzvy jsou dobrým způsobem, jak zabít čas, a někdy jsou tak obtížné, že jejich řešení je docela dobrodružství, v této výzvě byla jahoda tak dobře ukrytá v prostorovém designu, že je téměř nemožné ji najít, pokud nejste velmi dobrý pozorovatel.

Chcete to zkusit? Tato výzva každého vyděsí, takže je „pouze pro odborníky“. Je to kresba plná vesmírných objektů, jako jsou planety, asteroidy a lodě, do kterých se podařilo vtěsnat jahodu.

Nyní je čas otestovat vaše schopnosti, dokážete ji vyřešit za méně než 30 sekund?

Pokud to vzdáte, pomůžeme vám nápovědou. Jahoda je jedním z malých předmětů na obrázku. Ještě ne? Možná to není tak snadné… Našli jste to?

Zaměřte se na pravou stranu obrázku.

Řešení

Nebojte se, nejste jediní, kdo to nedokáže. Na odpověď jste se také museli podívat, protože tato jahoda se opravdu velmi dobře maskovala mezi vesmírnými objekty.

Pokud to nechcete zkoušet znovu a začínáte si zoufat, necháme vám odpověď níže. Když už víte, kde se nachází, zkuste vyzvat někoho jiného. Možná by bylo zábavnější, kdybyste si nastavili jiný časový limit a uzavírali sázky.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.