in

Najdete brýle snadno? Tuto EXTRÉMNÍ výzvu splnila pouze 2 % lidí.

Jste dobří ve výzvách? Vizuální výzvy jsou často „odyseou“ pro mysl a tentokrát budete muset jednu z nich vyřešit. Vyzýváme vás!

Dnes se s vámi podělíme o UNIKÁTNÍ vizuální výzvu, které se ve skutečnosti zúčastnilo méně než 2 % lidí… Považujete se za tak dobré jako jestřáb? Věříme, že jste toho schopni, pojďme to zkusit. Uvidíme, jak to půjde

Nejsložitější zrakové testy a optické hry často vyžadují trpělivost… Jste rychlí proti času? Víme, že jste rychlí, a teď vás vyzkoušíme.

Kde jsou skryté brýle?

Zanecháme vám obrázek plný detailů, ale nejdůležitější bude najít v této mentální výzvě skryté brýle. Myslíte si, že to dokážete? Zkusme to; více než 90 % lidí hodilo ručník do ringu v polovině cesty.

Jaké to bylo? Víme, že tato záhadná vizuální výzva vás může překonat: Stačí se pozorně podívat do bazénu, od těch nejlepších na internetu vás dělí pouhých 8 sekund.

Kde byly brýle?

Náš čas vypršel! Odhalujeme ODPOVĚĎ: měli jste se podívat jen do bazénu, některé sklenice jako by plavaly, téměř si jich nevšimnete!

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.