© Hardmade
in

Matematický hlavolam: otestujte své IQ a vyřešte tento hlavolam přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund.

Tento test IQ prověří vaši inteligenci. Jste pro?

Přestože IQ testy byly během výluky populární, nyní, když se všichni vrátili do práce, jsou u mnoha lidí stále oblíbené!

Patříte k lidem, pro které jsou IQ testy zábavným zpestřením volného času? Pak doufáme, že se vám dnešní výzva bude líbit! Na co čekáte?

IQ test: „Jak opravíte tuto rovnici z jediné shody?

Každý den musíte stimulovat svůj mozek, aby nezrezivěl. S tímto matematickým IQ testem si mozek dostatečně procvičíte. K vyřešení této mozkové výzvy budete potřebovat své kognitivní schopnosti v oblasti logiky, kreativity a analýzy. Dokázali byste tento úkol splnit bez obtíží za pouhých 10 sekund?

Chcete-li dokončit tento logický test, podívejte se nejprve na následující obrázek. Najdete zde matematickou rovnici s čísly na zápalkách. Jak vidíte, tato rovnice je chybná. 9 + 3 se nerovná 6.

© Hardmade

Úkolem tedy bude tuto rovnici napravit. Pokuste se vyvážit navrženou rovnici přesunutím pouze jedné zápalky. Můžete se pokusit přesunout všechny zápalky jednu po druhé a najít správnou odpověď, protože nemáte žádný časový limit.

Nezapomeňte však, že čím rychleji tento matematický problém vyřešíte, tím jste chytřejší. Nezapomeňte, že tuto hádanku můžete vyřešit pouze přesunutím zápalky. Je to na vás!

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.