in

Jste lepší detektiv než Sherlock Holmes? Objevte skryté předměty v následující výzvě

Přijměte tuto vizuální výzvu během třiceti sekund a vyzkoušejte si své vizuální schopnosti.

Pro udržení maximální mentální a vizuální obratnosti je nutné je denně trénovat pomocí hádanek, výzev a vizuálních úkolů. Při této příležitosti bude nutné, abyste měli trpělivost a zrak a dokázali rozpoznat 3 rozdíly, které jsou uvedeny v následujícím vizuálním úkolu.

Nezapomeňte, že v těchto hrách jde o to, abyste si zbystřili smysly a naučili se je rozvíjet a využívat na vysoké úrovni. Proto vám přinášíme speciální sekci, kde je můžete uvolnit.

Vizuální výzva

V této vizuální soutěži musíte najít 5 objektů ukrytých na obrázku, nezapomeňte, že na to máte pouze 30 sekund a určete, kde se nacházejí.

Musíte být obzvlášť opatrní, abyste našli šálek kávy, sněhuláka, plechovku, psí kost a koblihu.

Tyto objekty se mohou nacházet kdekoli na obrázku, takže se musíte podívat dvakrát do každého rohu obrázku, abyste je našli.

Řešení vizuální výzvy.

Pokud uplynulo 30 sekund a vy jste nenašli žádný z objektů na tomto obrázku, zanecháme vám řešení této vizuální výzvy.

Předměty jsou ukryty v deštníku, šátku, psovi a trávě, stejně jako ve stejném oblečení mladé ženy, která se objevuje na tomto obrázku.

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.