© Hardmade
in

IQ test: Zjistěte své IQ pomocí této rovnice za méně než 15 sekund ? Vyrovnejte rovnici přesunutím pouze 2 zápalek

Matematika byla vždy dobrým způsobem hodnocení IQ.

Jedná se o IQ test pro Einsteinovy žáky, matematicky náročné. Patříte mezi elitu? Rychlost vašeho myšlení bude výhodou, protože na vyřešení máte pouze 15 sekund.

Jak vyřešíte tento IQ test?

Nejprve si pozorně prohlédněte následující obrázek. Najdete na něm rovnici 1 +6=9. Vaším cílem je vyrovnat rovnici na obrázku. Abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte přesunout 2 zápalky. Tento test je vyhrazen pro osoby s vysokou intelektuální kapacitou, protože jej musí zvládnout za pouhých 15 sekund. Proto si před začátkem věnujte čas přípravě. Odstraňte všechny rušivé vlivy a důkladně se soustřeďte.

© Hardmade

Jste na tuto výzvu připraveni?

Obecně tento úkol vypadá jednoduše, ale ve skutečnosti vyžaduje hodně přemýšlení. Ve skutečnosti se jedná o test, který především prověřuje vaši schopnost řešit problém rychle a beze spěchu. Klíčem je soustředění.
Je to také jedno z mnoha cvičení, jak si zlepšit IQ a zhodnotit sebe sama.

Odpověď: Jaký byl zápas k přesunu?

Výchozí rovnice byla 1 +6=9. Který zápas byste měli přesunout? Bez dalších okolků vám přinášíme řešení. Ve skutečnosti stačí, aby se z šestky stala dvojka a z jedničky sedmička. K tomu jste museli přesunout sirku na jedničce, abyste získali sedmičku, a změnit místo jiné sirky na zbývající šestce, abyste získali dvojku. Toto je řešení hádanky.

© Hardmade

Vyřešili jste rovnici?

Absolvováním tohoto testu jste prokázali, že máte velmi vysokou úroveň inteligence. Máte schopnost rychle se rozhodnout ve stresové a naléhavé situaci. Gratulujeme!

Pokud jste neuspěli, neznamená to, že nejste inteligentní. Ve skutečnosti vám prostě chybí praxe a soustředění. Cvičte dál.

Objevte vzrušující IQ testy na našich webových stránkách

Posuňte své hranice ještě dál a splňte další výzvy na našich stránkách. Čím složitější je, tím více se budete vyvíjet. Na druhou stranu jsou tyto testy dobrým cvičením i pro ty, kteří v nich neuspěli. Neváhejte je udělat, abyste se dostali dál.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.