in

IQ test: V této VIZUÁLNÍ VÝZVĚ najdou 7 rozdílů jen ti nejzkušenější.

Na následujícím obrázku jsou některé rozdíly. Dokážete je najít?

Na rozdíl od jiných koníčků testují vizuální výzvy vaši mentální zdatnost, pamatujete si na poslední výzvu? Pokud ano, s touto novou hádankou nebudete mít problém. V této nové vizuální soutěži totiž musíte během prvních 15 sekund najít sedm rozdílů.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte najít 7 rozdílů za méně než 15 sekund. K tomu je třeba porovnat oba snímky a najít drobné detaily na první pohled. Jste připraveni? To se dozvíme za chvíli.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a řešením drobných logických úloh zjistili, zda jste zkušený pozorovatel.

Řešení vizuální výzvy

Našli jste vizuální výzvu 7 rozdílů? Pokud ne, zde je odpověď. Naopak, pokud jste výzvu úspěšně dokončili, gratulujeme vám! Jste zkušený pozorovatel.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.