in

IQ test: V čem je velká chyba? Pouze GENIE překoná výzvu, kterou se nepodařilo splnit z 99 %.

Prokažte svůj důvtip a splňte tuto extrémní výzvu během několika sekund – hodně štěstí, budete ho potřebovat!

Následující vizuální výzva je jednou z nejsložitějších na hlavních sociálních sítích a jen malé skupině lidí se ji podařilo vyřešit. Jste na to připraveni? Přečtěte si další informace.

Ukážeme vám obrázek rodinného jídla a vy musíte najít jedinou chybu. Zvládnete to? Nezapomeňte, že čas běží a máte na to pouze 5 sekund.

Jaký je hrubý obraz v této scéně?

Doporučujeme věnovat pozornost každému detailu, protože jen tak můžete úspěšně dokončit tuto exkluzivní vizuální výzvu pro GENIUSES. Pokud jste připraveni, začněte s výzvou 3, 2, 1. Jděte do toho! Čas se vám krátí.

Čas vypršel! Doufáme, že jste tento vizuální test, který zvládne jen 1 % uživatelů, zvládli v co nejkratším čase.

Zjistěte, v čem je ta strašná chyba

Pokud si chcete zkontrolovat svou odpověď a zjistit, jak blízko nebo daleko jste byli od odhalení hrubé chyby v zadání, pak je řešení ZDE. Podařilo se vám ho vidět? Dítě přenáší svůj hrnek nožem, zatímco by mělo používat lžičku, nemyslíte? Znovu si tu scénu prožijte.

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.