in

IQ test: V čem je velká chyba? 99 % uživatelů tuto výzvu nezvládlo na první pokus.

V této virové scéně je něco velmi špatně, zkuste aktivovat všechny své smysly a zjistit, co je uvedeno v limitu 5 sekund.

Vizuální výzvy se staly oblíbenou zábavou některých lidí na sociálních sítích a mnozí využívají všech svých schopností k překonání těch nejtěžších úkolů.

Jste připraveni překonat jednu z nejsložitějších výzev? Dnešní úkol není snadný, ale víme, že ho zvládnete, pokud zbystříte smysly a co nejvíce si pročistíte mysl.

V čem spočívá hrubá skrytá chyba?

Podívejte se pozorně na následující obrázek, na kterém jsou dva lidé na opuštěném ostrově a žádají o pomoc při záchraně. Je zde neuvěřitelná chyba a vaší povinností je ji najít během pouhých 5 sekund.

Vizuální výzva: zjistěte, v čem je na scéně velká chyba

Jaké to bylo? Pokud jste dosáhli této části známky, je pravděpodobné, že jste neprošli vizuální výzvou, nebo si možná stále nejste jisti svou odpovědí. Když se na scénu podíváte pozorně, všimnete si, že je v písku zahrabaný růžový kokosový ořech a dokonce i antény televize připomínající králíka.

Pokud se vám tato mentální výzva líbila, nezapomeňte ji sdílet na svých sociálních sítích a nezapomeňte, že pouze 2 % lidí ji dokázala překonat. Myslíte si, že vaši přátelé patří do této skupiny?

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.