in

IQ test: Rozdíly na této fotografii hádajícího se páru odhalí jen ti největší puntičkáři.

Pokud jste pečliví, dokažte to tímto IQ testem!

Víte, co charakterizuje pečlivou mysl? Velkou pozornost věnují detailům. Jsou také nesmírně přesní, když jde o pozorování věci, situace… Kromě toho mají puntičkáři velkou trpělivost a výjimečnou vizuální paměť. Pokud si myslíte, že jste taková osobnost, dokažte to touto vizuální výzvou!

IQ test: „Kde jsou na tomto obrázku hádajícího se páru chyby?

Dnešní test IQ není nic menšího než hra na rozdíly. Kromě toho, že tato vizuální hra měří vaši inteligenci a pečlivost, prověřuje také vaši trpělivost a úroveň soustředění. Jste na tuto náročnou výzvu připraveni?

Všechny páry bez výjimky mají hádky. A to je i případ tohoto páru, který se hádá v kuchyni. Ale nezabývejme se tím, co tento muž a tato žena dělají, ale spíše se zaměřme na tyto dva obrázky! I když se na první pohled zdají být totožné, tyto obrázky mají 3 rozdíly. Na jejich vyhledání a identifikaci máte 15 sekund!

IQ test: Odpovědi na vizuální test

Patnáct vteřin vypršelo! Je čas zkontrolovat své odpovědi a zjistit, zda jste opravdu pečlivý člověk.

Správné odpovědi jsou uvedeny na následujícím obrázku.

Řešení:

Dobří pozorovatelé dokázali najít tyto 3 chyby:

  • Poloha rtů rozzlobené ženy;
  • Počet mrkví na její kuchyňské zástěře;
  • Tvar a počet knoflíků na troubě mezi dvojicí.

Našli jste správné odpovědi před vypršením času? Gratulujeme! Jste skutečně pečlivý člověk s nepopiratelným smyslem pro pozorování a soustředění.

Pokud se vám to nepodařilo, nemějte obavy. Každý má možnost zlepšit své dovednosti. Ve vašem případě je nejlepší pravidelně cvičit, abyste rozvíjeli své pozorovací schopnosti a pozornost k detailům. Měli byste se také naučit dobře se soustředit a rychle přemýšlet vzhledem k času, který máte k dispozici.

Pokud vás tento test bavil, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli. Na našich webových stránkách najdete zábavné testy IQ a osobnosti, jako je tento. Nezapomeňte, že tyto vizuální hry jsou skvělým způsobem, jak se pobavit a zároveň procvičit mozek.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.