in

IQ test: Rozdíly mezi těmito medvídky pozná jen ten, kdo je pečlivý.

Buďte pečliví a neprodleně vyhledejte náš nový IQ test.

Ještě jednou vás vyzýváme, abyste prošli našimi testy IQ. Tentokrát vás zveme k nalezení 5 rozdílů. Bude to skvělá příležitost, jak nám ukázat rozsah svých intelektuálních schopností, vizuální obratnost a smysl pro detail. Je to jak hodnocení vašich schopností, tak způsob, jak trénovat mozek. Zjistěte, co musíte udělat v této nové výzvě.

IQ test: koncept

V této vizuální soutěži je cílem porovnat dva obrázky a určit prvky, které je odlišují. Jedná se o dětskou ilustraci. Je to medvídek stojící vedle stromečku a zabaleného dárku. Zvíře se nakloní na stranu a zvědavě si prohlíží přítomné. Na tomto půvabném obrázku jsou detaily, které odlišují jednotlivé verze.

Při pohledu na snímky se zdá být zřejmé, že tyto skryté detaily najdete. Bylo by třeba orlích očí, abyste si jich všimli na první pohled. Přesto není nemožné najít v tomto procesu pětku. K tomu, abyste si všimli, čím je každá ilustrace jedinečná, stačí mít výborné pozorovací schopnosti a dobrou vizuální obratnost. Před zahájením hledání doporučujeme soustředit se. Můžete se připravit tak, že se posadíte do klidného koutu. To vám umožní využít své vnitřní zdroje a snadno a rychle najít řešení testu IQ.

Odpovědi na výzvu: kde jsou rozdíly?

I když jste měli oči otevřené, nemohli jste najít rozdíly, které jste hledali. Nebojte se, řekneme vám, kde se nacházejí, abyste mohli přesně zjistit, kde jsou vaše mezery.

Nejprve si pozorně prohlédněte listy na stromech: vlevo a vpravo. Všimněte si rozdílů ve vzorech listů a v jejich poloze. To už jsou dva rozdíly.

Dále si pozorně prohlédněte medvěda. Když porovnáte obě fotografie, jedno z jeho uší je mírně posunuté. Pak se podívejte na jeho ocas. Na jednom z obrázků chybí. S těmito dvěma dalšími rozdíly máme 4 odlišnosti.

Nakonec se podívejte na dárkovou krabičku vedle zvířátka. Na jednom obrázku je zakrytá a na druhém je jen zabalená.

Zjistili jste všechny tyto rozdíly? Jak dlouho vám to trvalo? Čím méně času tomu věnujete, tím jsou vaše intelektuální schopnosti ostřejší. Pokud vás tento IQ test pobavil, neváhejte vyzkoušet naše další výzvy.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.