in

IQ test: Poznáte 3 rozdíly mezi obrázky? Jste chytří, pokud je dokážete rozpoznat do 30 sekund.

Otestujte svou inteligenci pomocí tohoto IQ testu v časovém limitu.

Stejně jako každý test IQ se i tento test snaží získat představu o vašich intelektuálních schopnostech. Výsledky nejsou absolutní, ale umožní vám otestovat se. Spočívá zejména v rozlišení rozdílů mezi dvěma obrazy. Díky tomu je to test zraku, který můžete snadno vyřešit, pokud se dobře soustředíte a máte poměrně bystré oko. Chcete-li to zjistit, přečtěte si předem informace o principu testu.

IQ test: pravidla hry

V tomto novém úkolu máte za úkol porovnat dva vzhledově stejné obrázky, které se však v něčem liší.

Na obou ilustracích jsou bratr a sestra doprovázeni dvěma půvabnými ptáky. Mezi oběma údaji jsou tři rozdíly. Musíte je najít. Musíte být chytří, protože na to máte časový limit. Máte na to pouze 30 sekund. Pokud chcete uspět dříve, než vyprší čas, mějte oči otevřené.

Musíte se předem připravit. Díky tomu budete mít ostřejší zrak, lepší přehled o snímku a především lepší soustředění. Snažte se proto shromáždit své myšlenky na klidném místě. Vzdalte se od všech zdrojů rozptýlení, které by mohly narušit vaši pozornost.

První rozdíl je v ocasu bílého papouška. Na jednom snímku je o něco delší. Pak se podívejte na malého zeleného ptáčka, který sedí holčičce na hlavě. Podívejte se pozorně na jeho levé křídlo. Na obou obrázcích má dvě velmi odlišné polohy. Poslední rozdíl je v chlapcových nohách. Na obou obrázcích má na sobě boty různých odstínů.

Podnítil vás tento test a pobavil vás? Pokud ano, neváhejte se o svou radost podělit s ostatními. Můžete je také vyzvat, aby přijali výzvu a otestovali své osobní schopnosti.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.