in

IQ test: Pouze 6 % úspěšných: Máte 7 sekund na to, abyste vyzkoušeli své IQ nalezením psí boudy.

Chcete si vyzkoušet rychlost a hbitost své mysli? Dokažte, že máte jedinečnou inteligenci, a vyřešte úkol, kvůli kterému se zastavil internet.

Dnešní úkol se týká malého psa. Na ilustraci vystupuje jako ústřední postava, ačkoli všude kolem něj jsou různé viditelné i skryté předměty. Vaším úkolem je zjistit, kde se nachází psí dům.

Máte 7 sekund na to, abyste přesně určili, kde se psí bouda nachází. Nezapomeňte, že tento typ testu má za cíl zmást vaši mysl a hraje si na optické iluze, které lze vykreslit pomocí čar a křivek jiných objektů. Jste připraveni vyrazit? Jděte do toho!

Jaké je vaše IQ?

Hodiny jsou již na nule! Můžete to zkoušet dál, ale pamatujte, že už se nebudete moci chlubit tím, že jste patřili mezi 6 % lidí, kteří to zvládli včas. Nezapomeňte, že jde o jedno z nejobávanějších cvičení na sociálních sítích, takže se nenechte odradit, pokud se vám to nepodaří.

Nemyslíte si, že skutečně existuje skrytá nika? Nebojte se, tady vás nikdo neoklame. Když se pozorně podíváte, v horní části krabice, kde se kočka schovává, tvoří jeden z rohů malý praktický výklenek pro psa. To nebylo tak těžké, že?

Dominika

Written by Dominika