in

IQ test: Pokud v této VIZUÁLNÍ VÝZVĚ najdete 2 stejné žirafy, jste EXPERT.

Je čas vyzkoušet svou mentální obratnost a privilegovaný zrak, abyste překonali tuto novou vizuální výzvu.

Tentokrát bude důležitá vaše trpělivost, soustředění a strategie, abyste ve skupině na obrázku identifikovali dvě stejné žirafy. Dnes budete muset překonat tuto novou vizuální výzvu a ověřit si své pozorovací schopnosti.

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Na rozdíl od jiných vizuálních výzev se tentokrát budete muset podívat na všechny detaily vyobrazených postav, abyste identifikovali dvě žirafy, které jsou naprosto stejné.

Jak již bylo zmíněno, v tomto novém vizuálním úkolu musíte ve skupině zobrazené na obrázku najít dvě stejné nebo identické žirafy. Na nalezení odpovědi na tuto výzvu máte 30 sekund.

Nezapomeňte, že u tohoto typu skládačky je důležité být trpělivý při odstraňování figurek s výraznými rozdíly, jako je poloha ocasu a skvrny. Kromě určitých prvků, které se zaměřují na oči. Zde vám nabízíme odpověď:

Řešení vizuální výzvy

Bylo to obtížné? Odpověď na tuto vizuální výzvu je vyznačena červenými kroužky. Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali svůj rekord.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.