in

IQ test: Pokud jste opravdu génius, máte všímavé oči a jste velmi pečliví, určitě dokážete najít různá písmena.

Pokud si chcete udělat představu o svých intelektuálních schopnostech, jste na správném místě.

Testy IQ jsou jedním z nejzábavnějších způsobů, jak zjistit své IQ. Zlepšují také váš postřeh a analytické schopnosti. Dnešní hádanka vám umožní zjistit, jak jste pečliví a inteligentní. Nezapomeňte, že mnoho lidí v tomto testu neuspělo.

Jak vyřešit tento IQ test?

Nejdříve si pozorně prohlédněte tento obrázek, na kterém je několik písmen „Q“. Pak musíte najít jiné písmeno, které je na obrázku ukryto. Vyřešením této hádanky co nejrychleji ukážete, že jste velmi chytrý člověk. Nedovolte, aby vás při řešení testu rozptylovaly vnější faktory.

Nápověda: Písmeno, které máš na obrázku najít, je „G“.

Odpověď: Umístění písmene je na obrázku jiné.

Na první pohled se zdá, že tento obrázek vyplněný písmenem Q nemá chybu. Kromě toho je vzhled písmene „G“ víceméně totožný s písmenem „Q“. Pokud však věnujete čas pečlivému pozorování a analýze jednotlivých sloupců a řádků, máte odlišné písmeno přímo před sebou. Je umístěn v levé dolní části obrázku. Pro představu o odpovědi se podívejte na obrázek výše. Našli jste řešení?

Podařilo se vám najít polohu písmene G?

Pokud jste našli správnou odpověď, znamená to, že jste génius. Každému detailu věnujete velkou pozornost. Jste pečlivý člověk a nic vám neunikne. Pokud se vám to však nedaří, je to pravděpodobně proto, že vám chybí praxe. Nejlepším způsobem, jak se zdokonalit v řešení hádanek, je procvičit si řešení jiných hádanek. Na našich stránkách jich je hned několik.

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.