in

IQ test: Podívejte se pozorně a najděte v této vizuální soutěži bonbón se zelenou obálkou.

Při této příležitosti překonává tuto vizuální výzvu vánoční kresbou, která skrývá cukroví se zeleným obalem.

Vizuální úkoly prověří vaši mentální zdatnost, některé zahrnují hledání řady rozdílů mezi dvěma obrázky, jako je například minulá hádanka, a jiné vyžadují naprosté soustředění při hledání objektů skrytých na první pohled.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte za méně než 30 sekund najít malý bonbon se zeleným obalem. K tomu je třeba synchronizovat zrak a mysl a pozorně sledovat vánoční obraz. Jste připraveni? To se dozvíme za chvíli.

Abyste tento typ hádanky vyřešili, musíte si kompozici obrázku několikrát projít, abyste ji mohli analyzovat do hloubky a najít drobné detaily, které jsou na první pohled skryté.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a řešením drobných logických úloh zjistili, zda jste zkušený pozorovatel.

Řešení vizuální výzvy

Našli jste bonbóny se zeleným obalem? Odpověď je následující: Objekt se nachází v pravém dolním rohu označeném kroužkem. Pokud jste se dostali až sem a zkontrolovali svůj výsledek, gratulujeme vám!

 

 

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.