in

IQ test: Otestujte svou paměť za pouhých 7 sekund: najdete 5 rozdílů?

Dokažte, že váš zrak je lepší než zrak lidského oka! Ve virální soutěži tohoto týdne musíte zapojit všechny smysly, abyste vyhráli.

Chcete změřit rychlost a hbitost své mysli? Vizuální výzvy jsou nejlepší možností, jak „aktivovat“ mozek a zapojit všechny smysly na 100 %. Dnešní optický test úspěšně absolvovalo pouze 9 % účastníků. Můžete se připojit k této vybrané skupině?

Porovnejte obrázky a najděte 5 rozdílů

Zde jsou dvě ilustrace, které se běžným lidským okem jeví jako naprosto stejné. Skutečnost je taková, že existuje 5 téměř nepostřehnutelných detailů, které jsou schopny během několika vteřin odhalit jen ty nejgeniálnější mozky. Jste připraveni vyrazit?

Pozorně si prohlédněte všechny obrázky a rychle označte 5 rozdílů mezi nimi. Musíte odložit všechny rušivé vlivy a plně se soustředit na dnešní úkol. Na to máte pouze 7 sekund. Začněme!
91 % účastníků neuspělo

Zastavte! Vašich 7 sekund vypršelo. Můžeme vám dát ještě 3 vteřiny, ale pokud vám to bude trvat déle, nebudete se moci považovat za součást vybrané skupiny „nadaných“ lidí, kteří nepotřebovali další šanci k určení 5 rozdílů požadovaných výzvou.

Stále hledáte bez úspěchu? Nebojte se! Pokud s tím nepřestanete, bude vás „pořádně“ bolet hlava. Nadechněte se a porovnejte odpovědi, které jste dostali, s řešením, o které se podělíme v následujícím odstavci. Přestaňte se mučit a porovnejte, co jste našli.

 

 

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.