in

IQ test: Najdete 12 skrytých zvířat? Máte 10 vteřin na to, abyste zpochybnili svou vizi

Chcete změřit svou mentální obratnost a rychlost? Tento týden si můžete pomocí testu zraku ověřit svou skutečnou úroveň inteligence. Jste připraveni?

Vizuální kvízy se na internetu staly velkou atrakcí, a proč? Díky své zábavné dynamice totiž umožňují uživatelům otestovat každý ze smyslů během několika málo sekund. Dnešní vizuální výzva „ochromila“ sociální sítě. Zvládnete to?

Najděte 12 skrytých zvířat

Následující obrázek obletěl kyberprostor, protože jen málo uživatelů ho dokázalo vyřešit ve stanoveném čase: pouhých 10 sekund! Možná se to nezdá, ale nejbystřejší mozky ji dokázaly překonat ještě rychleji. Můžete vytvořit další rekord?

Na tomto snímku je skupina lidí, kteří uklízejí jednu z největších přírodních atrakcí v oblasti. Všude kolem jsou různé druhy odpadků, ale také celkem 12 malých zvířat ukrytých v různých částech obrázku. Jste připraveni dokázat, že jste nadaný člověk?

Máte výjimečnou vizi?

Time out! Hodiny jsou již na nule. Můžete to zkusit znovu, ale nezapomeňte, že už nebudete patřit do jedinečné a vybrané skupiny výjimečných intelektuálů, kterým se to podařilo napoprvé. Nejste si jisti svými odpověďmi? Uvolněte se! Každou z nich vám ukážeme zde.

Jak jsme vám již řekli, některá zvířata byla viditelnější než jiná. Zatímco některé z nich jsou na ilustraci vidět v plné siluetě, jiné jsou siluetami vytvořenými v rámci jiných prvků. Potvrďte své výsledky pomocí vyřešeného snímku.

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.