in

IQ test: Kdo je upír? 99 % lidí tuto hádanku nezvládne na první pokus.

Pokud jste skutečný detektiv, můžete tento zapeklitý případ vyřešit během chvilky. Jste připraveni dokázat, že jste nejlepší? Pusťme se do práce

Využijte všechny své vizuální dovednosti k vyluštění této zapeklité hádanky, která právě koluje po sociálních sítích. K vyřešení tohoto cvičení se musíte držet dál od rozptýlení – dokažte, že jste suchar!

Kdo je upír?

Abyste tento úkol vyřešili, nesmíte se rozptylovat, protože máte pouze 7 sekund na to, abyste zjistili, který ze dvou mužů je upír. Začínáme za 3, 2, 1!

Víme, že tento test je téměř příliš obtížný, ale musíme uznat, že jste velmi odvážný člověk. Pokud chcete vědět, jak blízko jste byli k výhře, přečtěte si následující odstavec.

Víte, kdo je upír?

Tento vizuální hlavolam je považován za neřešitelný a projít jím dokáží jen lidé s vysokou úrovní inteligence. Pokud se vám tato virální výzva líbila, sdílejte ji na svých sociálních sítích.

ODPOVĚĎ: Muž s červenýma očima je upír a předstírá, že je lékař, aby se mohl dostat ke zraněnému muži.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.