in

IQ test: Jaká je jediná chyba v této scéně? Máte jen 7 sekund na to, abyste to zjistili

Co nejrychleji odhalte chybu ve virové výzvě a korunujte se jako nejlepší v tomto typu mentálního cvičení plného záhad.

Přepněte se do režimu ostřížím zrakem a dokažte, že opravdu dokážete vyřešit i ty nejsložitější vizuální výzvy. Myslíte si, že už jste viděli všechno, nenechte se unést a objevte novou výzvu, která nechala tisíce uživatelů internetu „beze slov“.

Od té doby, co se tento typ aktivity proslavil na sociálních sítích, si mnoho lidí vyzkoušelo své schopnosti a snažilo se najít řešení každého problému, ale téměř 98 % z nich bylo poraženo tím, který je uveden níže.

Vidíte tu chybu?

Na následujícím obrázku vidíte kus, který vypadá zcela normálně, pravdou však je, že je zde určitý detail, který se ke všemu ostatnímu nehodí. Dokážete ji najít za méně než 7 sekund?

Soustřeďte se a najděte skulinu dříve, než vyprší čas, buďte opravdu hbití a uvědomte si, že v prostoru je malá nápověda, která vám dá správnou odpověď. Nevzdávejte se a buďte součástí vybrané skupiny, která uspěla.

To byla ta anomálie!

Všimli jste si, že z okna trčí něco, co tam nemá být? Soutěž můžete ukončit, pokud narazíte na Měsíc, i když by to ve skutečnosti mělo být Slunce, protože vyzařuje světlo.

 

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.