© Hardmade
in

IQ test: Dokážete vyřešit tuto matematickou operaci za méně než 60 sekund?

Pokud najdete hodnotu neznámých, jste génius!

V dnešním testu jsou potraviny v centru pozornosti. Věděli jste, že některé potraviny mohou pomoci správnému fungování mozku? Například ryby obsahují omega-3.

Pravidelný příjem tohoto prvku zlepšuje komunikaci mezi nervovými buňkami a může zlepšit fungování mozku. Při tomto matematickém cvičení budete muset použít své neurony.

Jak vyřešit tento test z matematiky?

Abyste vyřešili tuto matematickou hádanku, musíte zjistit hodnotu jednotlivých potravin.

© Hardmade

 

V každé řadě máte jiný počet pizz nebo hranolků a operaci. Operace v jednotlivých řádcích nejsou stejné, a pokud použijete hodnoty získané z předchozích řádků, získáte uvedená řešení.

Pozor, obtížnost této hry spočívá v nalezení odpovědi za méně než 60 sekund. Čas běží!

Potřebujete s hledáním řešení trochu pomoci?

Na první pohled vypadá tento test jednoduše. Ale pozor, jste časově omezeni. Chcete-li ji absolvovat, musíte použít nejzákladnější operace.

V této netypické matematické operaci jsou čísla nahrazena obrázky. Máte pizzu a hranolky.
Cílem není, aby se vám sbíhaly sliny, ale abyste vyřešili rovnici. Pokud na to stále nemůžete přijít, zbavte se časového tlaku, může vás to zmást.

Nemá smysl přeskakovat kroky, operace musíte řešit řádek po řádku.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.