© Hardmade
in

IQ test: Dokážete vyřešit rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund?

Tato logická úloha je myšlenkovým cvičením, které má otestovat vaše IQ.

Dnes vám představíme jednoduchou matematickou hádanku: vyvažte rovnici přesunutím pouze jedné zápalky. Jedná se o zábavný a snadný IQ test, který procvičí a prověří váš mozek. S výchozí rovnicí 9 + 5 = 0

© Hardmade

 

Řešení musíte najít za méně než 10 sekund. Pouze 2 % lidí jsou schopna tuto hádanku vyřešit.

Představení úlohy 9 + 5 = 0 přesunutím pouze jedné zápalky

Testy IQ jsou na internetu populární a často se používají k určení intelektuální úrovně člověka. Jejich cílem je změřit vaše analytické schopnosti a pomoci vám pochopit váš potenciál a nedostatky.

Lze je také použít k měření vaší mentální kapacity, ale také ke stimulaci neuronů a zlepšení vaší logiky a inteligence.

Tyto matematické úkoly jsou zábavné a podnětné a skvěle se při nich zabavíte sami, s rodinou nebo přáteli. Hádanka se může zdát na první pohled jednoduchá, ale vyžaduje dobrý postřeh a soustředění.

Rovnici 9 + 5 = 0 musíte vybalancovat za méně než 10 vteřin a při pohybu pouze jedné zápalky. Je zřejmé, že tato rovnice je chybná. Úkolem je najít správnou rovnici. Jedná se o dokonalé logické cvičení, které oživí a povzbudí vaši kreativitu.

Tip: Musíte se soustředit a všímat si každého detailu skládačky. Rychlé myšlení nestačí, k nalezení řešení je třeba problém také dobře analyzovat.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.