© Hardmade
in

IQ test: dokážete najít, které domino doplňuje řadu za méně než 15 sekund?

Využijte svůj čas co nejlépe tím, že se budete při cvičení bavit.

Tato hra byla vytvořena speciálně pro optimalizaci a zlepšení schopností uvažování a počítání. Pokud tedy potřebujete stimulovat mozek a zároveň zabít čas, nečekejte déle a zkuste vyřešit tuto malou hádanku. Nejenže si odpočinete, ale budete také produktivní.

IQ test: Co musíte udělat

U této hádanky se zobrazí obrázek. Na něm budou tři řady a sloupce domina. V této sadě však na jedné z kostek domina chybí její číslo. Vaším cílem je najít chybějící čísla.

Kromě toho je zde časový limit. Na dokončení hádanky máte pouze 15 sekund. Nezapomeňte, že pokud uspějete v časovém limitu, dokážete, že jste chytřejší a talentovanější než průměr.

© Hardmade

IQ test: Jaký smysl má skládání domina?

Domino hry jsou řazeny mezi myšlenkové hry, které slouží k procvičování analytických a logických schopností. Domino je skutečně velmi užitečné při hodnocení a zlepšování intelektuálního výkonu člověka.

Pokud si mnozí lidé myslí, že jde o náhodnou hru, velmi se mýlí, protože domino je především strategická a logická hra. Tento druh hry je tedy nejen zábavou pro přátele a rodinu, ale také způsobem, jak trénovat mozek.

Klikněte na „další“ níže pro zobrazení řešení

Obsah

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.