in

Denní horoskop pro středu 28. prosince 2022: Ryby překvapí nečekaný kompromis, Rakovi jsou svěřeny děti s tajemstvím.

Přečtěte si svůj denní horoskop a zjistěte rady hvězd pro vaše znamení!

Přečtěte si denní horoskop na středu 28. prosince 2022 a objevte rady hvězd pro vaše znamení!

Beran

I když se zdá, že je vše ztraceno, nenechte se odradit ani nepropadejte panice. Hvězdy vám říkají, že se brzy objeví nová příležitost. Nezapomeňte dobře spravovat své finance. V lásce dojde ve vašem vztahu ke změnám.

Taurus

Býci budou muset podpořit svou rodinu ve věci, na které jim záleží. Pomalu se od všech vzdalujete. Možná toho budete litovat! Pokud potřebujete dovolenou, proč si nenaplánovat výlet s přáteli?

Gemini

Budete příjemně překvapeni nečekanou událostí. Pokud plánujete oslavu, nezapomeňte také na nákup dekorací.

Rakovina

Raci dnes budou potřebovat dobít baterky: horká koupel jim pomůže! Naučte se také naslouchat svým dětem.

Leo

Po Vánocích vám došla energie. Přemýšlejte o odpočinku. Pokud se vám naskytne příležitost, měli byste se jí okamžitě chopit!

Panna

Dnes se nebojte riskovat! Po milostné stránce budete překvapeni, jak příjemné chvíle strávíte se svým partnerem.

Váhy

Váhy by se dnes měly vyhnout jakýmkoli sporům. Nebojte se však navštívit své blízké. Pokud musíte učinit důležité rozhodnutí, důvěřujte svým instinktům.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔮Ta vesmírná🧿 (@ta.vesmirna)

Štír

Lidé ve znamení Štíra se musí soustředit na povinnosti v práci, jinak hrozí, že nic nedokončí včas! V osobním životě je čas začít vařit doma a užít si dovolenou.

Střelec

Snažte se během letošních svátků nevyvolávat rodinné spory. Soustřeďte se na podstatné věci, a to i v práci, abyste nezůstali ve špatné náladě.

Kozoroh

Možná potkáte nového člověka, který vás udělá šťastnými! Doma si dávejte pozor na nervozitu. Je čas vyřešit všechny předvánoční spory.

Vodnář

Brzy si uvědomíte, co ve svém životě skutečně chcete. To vám přinese klid. Také byste se měli vyvarovat slibů, které nemůžete splnit. V práci se snažte nerozptylovat.

Ryby

Ryby by si neměly brát k srdci všechny pomluvy v práci. V soukromém životě vás partner překvapí nečekaným způsobem, který bude ku prospěchu vás obou! Na prázdniny najdete kompromis.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.