Zodiac signs inside of horoscope circle. Astrology in the sky with many stars and moons astrology and horoscopes concept
in

Denní horoskop pro pátek 23. prosince 2022: Raci by se měli vyhnout alkoholu, Střelci obdrží velkou sumu peněz.

Podívejte se na denní astrologické předpovědi, abyste byli lépe připraveni na vše, co se může během dne stát.

Poslední den před Vánocemi budou mít znamení zvěrokruhu Rak a Střelec ne zcela běžný den. Připraveni by měli být i ostatní znamení, protože i jejich život se může ze dne na den změnit. Přečtěte si, co se vám může stát v pátek 23. prosince 2022.

Beran

Vaši blízcí vás zahrnou štědrostí. Mějte na paměti, že vesmír vždy odměňuje lidi, kteří jsou ochotni přijmout a přijmout to, co jim život dává.

Taurus

Budete unavení. Raději si tedy odpočiňte a pečujte o sebe. A nechte rodinu, ať se postará o vánoční přípravy.

Gemini

Hádky s nadřízeným vám nepomohou. Místo toho byste se měli soustředit na vztah s partnerem. Dnes budete mít příležitost si s ním nebo s ní dobře promluvit.

Rakovina

Bylo by rozumnější, kdybyste se vyhnuli pití alkoholu. V opačném případě se můžete při návratu do práce na začátku roku stydět.

Leo

Není třeba se podceňovat. Jsi na sebe opravdu tvrdý. Nemusíte vše dokončit do Vánoc. V tom, co děláte, jste již dobří. Tak se uklidněte!

Panna

Buďte klidní, protože dnes máte podporu svého partnera. Dopřejte své rodině lahodný vánoční dort. Společně si užijete skvělé chvíle.

Váhy

Po finanční stránce je vše v pořádku. Máte právo potěšit své blízké tím, že jim koupíte dárky. A v práci na sebe dnes upoutáte velkou pozornost.

Štír

Hvězdy naznačují, že dnes budete otevřenější flirtům. Vězte, že je ten správný čas přiznat své city osobě, která se vám líbí. Jinak bude pozdě.

Střelec

Peníze k vám přijdou, když to nejméně čekáte. Tato hojnost vám umožní najít klid, který v poslední době hledáte.

Kozoroh

Nezapomeňte, že máte blízké, kteří jsou připraveni vám pomoci. Stačí se jich jen zeptat. Uvědomte si, že není vhodná doba k zahájení hádek.

Vodnář

Negativní myšlenky by vás neměly napadat, zejména proto, že se již na konci roku potýkáte s finančními problémy. Buďte trpěliví a peníze se vám nakonec vrátí.

Ryby

Každý by měl letos dostat svůj díl dárků. Pokud na to zapomenete, nebudete mít příliš veselé Vánoce.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.