in

Denní horoskop na pátek 09. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Přečtěte si svůj denní horoskop a připravte se na 09. prosince 2022 s radami našich astrologů!

Láska, práce, zdraví, společenský život… objevte aspekty svého soukromého a profesního života v pátek 09.12.2022!

Beran

Berani by tento pátek neměli zapomínat, že mají své blízké, kteří je podporují. Pokud máte pocit, že se trochu ztrácíte, obraťte se na své blízké a rodinu. V práci udržujte pomalé tempo, abyste nic nepokazili.

Taurus

Pro zrozence Býka je předpověď na dobrý den. V práci se budou rozhodovat odvážněji. V osobním životě budete opět povzbuzováni k účasti na humanitárních a charitativních aktivitách.

Gemini

Dnes o vás bude dobře postaráno. Přátelé a rodina vám budou stát po boku. V práci vám výsledky vašeho úsilí budou i nadále přinášet velké uspokojení. Blíženci budou v dobré kondici a jejich dny budou naplněny dobrými věcmi.

Rakovina

Konečně si budete jisti city někoho, kdo je vašemu srdci velmi blízký. V profesním životě je čas zamyslet se nad svou kariérou. Zacvičte si a zároveň zvládněte svůj denní program!

Leo

Lvi budou potřebovat odpočívat, přestože si musí dobře naplánovat svůj každodenní život. Dnes myslete na to, že na všechno nemusíte být sami, zejména na rodinné záležitosti. Zejména proto, že budete muset řešit drobné konflikty a nedorozumění v práci.

Panna

V podnikání se Panny budou muset dobře soustředit, aby dosáhly svých cílů. V soukromém životě vám hvězdy radí, abyste se o sebe starali a pro jednou se o všechno nestarali.

Váhy

Zamilovaný partner vám dnes dá pocit výjimečnosti a lásky. V práci byste však měli být opatrní, protože se můžete neúmyslně dopustit chyby.

Štír

Najděte si odvahu prezentovat svůj nápad nadřízeným, protože by vám to mohlo přinést úspěch. V soukromém životě se chovejte k blízkým lidem diplomaticky, abyste je neurazili.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Poznání světa (@poznanisveta)

Střelec

V obchodě používejte diplomacii, abyste získali, co chcete. Buďte klidní a opatrní ve slovech. V osobním životě budete dnes více sobečtí.

Kozoroh

Kozorozi uvidí, že důsledky jejich minulých činů pomalu ničí to, co dlouho budovali. Váš nadřízený z vašich potíží se soustředěním usoudí, že nejste schopni efektivně pracovat.

Vodnář

Vaše zvědavost dnes bude lepší, což vám usnadní seznamování s novými lidmi. V práci buďte spravedliví a vždy se odvděčte těm, kteří vám pomáhají.

Ryby

Lidé narozeni v Rybách se budou cítit vyčerpaní. Důležité úkoly byste však neměli odkládat na poslední chvíli. Měli byste se také zaměřit na naléhavé rodinné záležitosti.

Anna Reindlová

Written by Anna Reindlová

Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.