Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Sledujte nás na sítích 

Náš facebook

Náš instagram

  

 

 

  1. Úvod
  2. Ostatní výrobci
  3. Výroba kydexového pouzdra pro ostatní produkty

Výroba kydexového pouzdra pro ostatní produkty

Tento produkt je určen pro různé výrobky, které lze nosit například na opasku v kydexovém pouzdře. Jsou to například zapalovače, různé zbraně, nebo ta... celý popis
Dostupnost
Na dotaz
12 Kč
10 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Výrobce:HardMade.cz
Kompletní specifikace

Tento produkt je určen pro různé výrobky, které lze nosit například na opasku v kydexovém pouzdře. Jsou to například zapalovače, různé zbraně, nebo taktické vybavení. Tuto zakázkovou výrobu je nutné předem konzultovat a nacenit prostřednictvím našeho emailu hardmade@post.cz

V případě nákupu této služby požadujeme vždy platbu předem.

Vaše požadavky uvádějte do poznámky v objednávce. Po vytvoření objednávky se Vám vždy ozveme a upřesníme detaily výroby a provedení pouzdra.


Tuto službu si můžete využít k produktu z naší nabídky. V případě nákupu společně s nějakým produktem, pro který chcete pouzdro vyrobit, bude celá objednávka expedována dohromady, jak zakoupený produkt, tak i k němu vyrobené pouzdro.

V případě, že chcete vyrobit pouzdro na produkt, který není u nás zakoupen, je nutné tuto variantu předem kozultovat prostřednictvím našeho emailu hardmade@post.cz

Pouzdra jsou vyráběna z prvotřídního kydexu s použitím kvalitních ocelových nýtů a šroubů pro usazení opaskové spony nebo jiné mountu.

Vyrobené pouzdro je vždy označeno (laserem) naším logem, převážně na zadní straně pouzdra a v malém měřítku. K výrobě pouzdra je samozřejmě možné zakoupit laserové gravírování a nechat si na pouzdro cokoliv vypálit.

Na jakékoliv otázky Vám rádi odpovíme.

Cena výroby pouzdra, která je zde uvedena je vždy orientační. Vždy se liší na základě požadavků zákazníku, například podle toho, jakou opaskovou sponu požaduje, jaké šrouby, případně podle dalších požadavků na funkčnost pouzdra, či množství použitého materiálu.

Zboží zařazeno v kategoriích