Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

  1. Úvod
  2. O nás, Kontakty
O nás

Společnost GSG Příbram s.r.o. byla založena již v roce 2001. Za tu dlouhou dobu jsme se dokázali dopracovat mezi renomované společnosti. Od roku 2013 jsme také jedním z předních tuzemských prodejců lukostřeleckého a sportovního vybavení (více na www.e-lukostrelba.cz). Díky zkušenostem na poli internetového prodeje, marketingu a v sociálním prostředí jsme skvělým partnerem nejen pro naše zákazníky, ale také pro dodavatele, kteří v nás vidí stabilní společnost.

V naší divizi HardMade.cz začalo snažení začátkem září roku 2017. Byla zahájena příprava skladových prostorů, internetového prostředí, eshopu a výběrem kovářů a dodavatelů, se kterými jsme chtěli spolupracovat. Přesto, že je v tomto odvětví obrovská konkurence, byli jsme odhodláni se zařadit jako specifický prodejce nabízející odlišné výrobky. Nože, jiné chladné zbraně a multitooly. Náš sortiment jsme doplnily špičkovými noži od těch nejlepších a nejslavnějších světových výrobců, kteří nože neberou jen jako obchodní příležitost, ale jejich snahou je tvorba dobré značky. Mezi těmito značkami, můžeme zmínit například Extrema Ratio, jejichž nože používají členové těch nejelitnějších bojových jednotek po celém světě, nebo také Cold Steel, kteří nejsou jen výrobci, ale také předním světovým subjektem ve vývoji nových materiálů a patentů.

Prodej značkových nožů předčil prodej ručně vyráběných nožů a proto se naše směřování upíná spíše tímto směrem. Koncem roku 2017 jsme se stali prodejcem špičkových multifunkčních švýcarských nožů značky Victorinox, čímž jsme rozšířili náš sortiment o multifunkční vybavení, využitelné všemi bez ohledu na pracovní pozici, místo nebo věk.

Postupem času, novými zkušenostmi a požadavky zákazníků jsme se zamysleli, diskutovali a rozhodli se, že vytvoříme první multitool speciálku v České republice. Chceme nabízet našim zákazníků vše z tohoto sortimentu, aby nemuseli hledat po internetu a ztrácet svůj čas. Jelikož víme, jak je čas drahý, máme pro vás vše na jednom místě.

 

Kontakty, Identifikační údaje

Název společnosti: GSG Příbram s.r.o.

IČ: 26429934

DIČ: CZ26429934

ID datové schránky: 3m7b8aw

Sídlo: Slepá 355, 26101 Příbram, Česká republika

Spisová značka: C 81635 vedená u Městského soudu v Praze

email: info@hardmade.cz

č. účtu: 2900535800 / 2010 (FIO)