Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

GSG Příbram s.r.o.
Slepá 355
26101 Příbram
hardmade@post.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

O nás, Kontakty
O nás

Společnost GSG Příbram s.r.o. byla založena již v roce 2001. Za tu dlouhou dobu jsme se dokázali dopracovat mezi renomované společnosti. Od roku 2013 jsme také jedním z předních tuzemských prodejců lukostřeleckého a sportovního vybavení (více na www.e-lukostrelba.cz). Díky zkušenostem na poli internetového prodeje, marketingu a v sociálním prostředí jsme skvělým partnerem nejen pro naše zákazníky, ale také pro dodavatele, kteří v nás vidí stabilní společnost.

Divize HardMade.cz. Naše snažení v tomto směru začalo začátkem září v roce 2017. Byla zahájena příprava skladových prostorů, internetového prostředí, eshopu a výběr kovářů, se kterými jsme chtěli spolupracovat. Přesto, že je v tomto odvětví obrovská konkurence, byli jsme odhodláni se zařadit jako specifický prodejce nabízející odlišné výrobky. Nože od skutečných kovářů, které jinde nenajdete. Mimo to jsme se rozhodli náš sortiment doplnit o špičkové nože od těch nelepších a nejslavnějších světových výrobců, kteří nože neberou jen jako obchodní příležitost, ale jejich snahou je tvorba dobré značky. Mezi těmito značkami, můžeme zmínit například Extrema Ratio, jejichž nože používají členové těch nejelitnějších bojových jednotek po celém světě, nebo také Cold Steel, kteří nejsou jen výrobci, ale také předním světovým subjektem ve vývoji nových materiálů a patentů. Prodej značkových nožů následně předčil prodej ručně vyráběných nožů a proto se naše směřování upíná spíše tímto směrem. Koncem roku 2017 jsme se stali prodejcem špičkových švýcarských nožů značky Victorinox, čímž jsme rozšířili náš sortiment o multifunkční vybavení, využitelné všemi bez ohledu na pracovní pozici, místo nebo věk.

Zde naše snažení nekončí. Naší snahou obohatit tuzemský trh o nedostupné chladné zbraně z Japonska a dalších asijských zemí. Proto u nás naleznete jedinečné kusy zbraní, jako jsou meče katany, wakizashi, nebo bojové dýky Tantó. Je třeba náš web sledovat, protože neobjednáváme po kusech, ale opravdu jen po jednom jediném kusu.

V roce 2018 jsem se rozhodli, že budeme nabízet široký sortiment toho nejlepšího vybavení pro opravdové muže. Proto mezi naším sortimentem můžete najít například hodinky, značkové batohy a tašky, různé survival a EDC vybavení a mnoho dalšího. Přes to chceme zůstat u naší zásady dodávat jen špičkové a prvotřídní produkty.

 

Kontakty, Identifikační údaje

Název společnosti: GSG Příbram s.r.o.

IČ: 26429934

DIČ: CZ26429934

ID datové schránky: 3m7b8aw

Sídlo: Slepá 355, 26101 Příbram, Česká republika

Spisová značka: C 81635 vedená u Městského soudu v Praze

email: hardmade@post.cz

č. účtu: 2900535800 / 2010 (FIO)

 

Výdejní místo (po předchozí domluvě):

Slepá 355, 26101 Příbram III (Středočeský kraj, Česká republika)

 

Mapa