Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Obecné
  4. Nože pro složky policie

Nože pro složky policie

Je mnoho profesí, které ke své činnosti využívají, nebo dokonce potřebují kvalitní řezný nástroj. Jedním z takových je profese policistů. Je pravdou, že to není jejich nejpoužívanější prostředek, na rozdíl od pera, pokutových bloků a počítače, ale mohou nastat situace ve který nůž skutečně využijí.

Největší pravděpodobnost využití nože ze strany policie je bezesporu záchrana lidských životů. Zejména proto, že policie je ve velkém případě jako první u dopravní nehody, pokusu sebepoškozování. Při tomto může být potřeba s nože páčit, řezat bezpečnostní pásy, rozbíjet okna, řezat oblečení, nebo části nějaké výstroje.

Vzhledem k výše uvedenému by proto měl být kladen důraz na výběr opravdu kvalitního nože. Takový nůž by měl být co nejuniverzálnější a ne nijak zvlášť obrovský, protože na rozdíl od vojenské výstroje, policisté nemají tolik prostoru k nošení dobré nože. Na druhou stranu, není třeba dbát takový důraz na dokonalost, jako v případě vojenského personálu, protože co si budeme povídat, nůž je pro vojáka neoddělitelný pracovní nástroj. Právě proto, je pro policisty dostatečný výběr nože ze sortimentu značky Cold Steel. Samozřejmě ideální by byl nákup nože Extrema Ratio, ale držme v tomto případě raději trošku při zemi. Vždy je nutné zvážit náklady v porovnání s využitelností a ta v případě policistů není tak vysoká.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli