Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Obecné
  4. Nože pro profesionální vojáky

Nože pro profesionální vojáky

Otázka nožů v jakékoliv armádě je velice důležitá a je třeba o ní vést diskuze. To, že je nůž součástí vojáka je téměř jasné a čepel lze v tomto případě považovat za neodlučitelný pracovní nástroj. A teď nemluvíme jen o obraně či útoku proti nepříteli. V mnoha případech vojáci nože používají jako nástroj každodenního užívání, ať již k přípravě pokrmů, přístřešků, úpravě výstroje, ošetřování zranění a v mnoha dalších situacích. Na výběr nože by měl být proto kladen velký důraz. Nůž pro vojenský personál, vojáky a bojovníky, by měl být proto maximálně univerzální.

Nože Extrema Ratio jsou skutečně profesionálním materiálem. Proč vlastně? Je to dané tím, že nože pro různé vojenské jednotky vyrábějí a dodávají již dlouhé roky. Díky své pečlivost, a hlavně vývoji založeném na spolupráci s elitními jednotkami jde o to nejlepší vybavení vhodné k vojenským operacím, či přežitím v přírodě.

Cena těchto nožů je oproti jiným značně vyšší, ale je to daň zaplacená právě za obrovské investice do vývoje, testování a zaručení potřebných schopností.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli