Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Dopravné

Při nákupu v našem eshopu se můžete setkat s různými možnostmi dopravy. Doručujeme jak prostřednictvím České pošty, tak i různých kurýrních společností.

Upozorňujeme že na spoustu našich produktů poskytujeme poštovné zdarma. U produktu je to dobře viditelné. V případě zakoupení takového produktu, si za dopravu na Vaši adresu nic neúčtujeme.

Výpis způsobů dopravy naleznete zde:

Způsob dopravy 3) je určen k ekonomičtějšímu doručování drobných předmětů, které se svým objemem vejdou do bublinkové obálky formátu A4 a tlouška obálky pak nepřesahuje 5cm. Tento způsob dopravy lze zároveň využívat jen na předměty v hodnotě do 600,-Kč a nelze využít platby dobírkou.

Způsob dopravy 4) je určen k doručování dárkových poukazů, které můžete zakoupit na našem eshopu.

 

Platba za zboží

Způsoby plateb za Vaší objednávku naleznete zde:

Platba dobírkou je standardní řešení v případě, že nechcete peníze posílat dopředu. Tímto způsobem zaplatíte za zboží až ve chvíli, kdy si jej budete přebírat.

Platba předem na účet je levnější a v dnešní době již běžný způsob nákupu. Po dokončení objednávky stačí počkat než Vám zašleme platební pokyny. Ty zasíláme ihned poté, co objednávku zkontrolujeme. Zpravidla to bývá v den, kdy jste objednávku odeslali.